NUMEROLOGIA NA CZERWIEC 2024. HOROSKOP DLA WSZYSTKICH LICZB

Horoskop miesięczny na czerwiec 2024 - numerologia dla wszystkich liczb. Poznaj swoją wróżbę na nadchodzący czas i sprawdź, co cię czeka. 

Horoskop miesięczny -

numerologia

na czerwiec 2024 roku

Numerologia to starożytny sposób wróżenia, który opiera się na interpretowaniu znaczenia liczb. Każdy z nas ma przypisaną liczbę urodzeniową, obliczaną z sumy daty naszego przyjścia na świat. Jeśli chcemy ją poznać, powinniśmy zapisać swoją datę urodzenia i dodać wszystkie należące do niej cyfry. Osoba urodzona 1 października 1988 roku to urodzeniowa Jedynka:

1+ 1 + 0 + 1 + 9 + 8 + 8 = 28 = 2+8 = 10 = 1+0 = 1.

Wszyscy posiadamy swoją numerologiczną drogę życia, dzięki której mamy szansę poznać przyszłość. Co czeka nas w czerwcu 2024 roku? Poznaj swój horoskop miesięczny.

Horoskop miesięczny - numerologia na czerwiec 2024: 1 (Jedynka)

Jedynka. Ktoś czeka na wiadomość od ciebie i marzy o tym, by wybrać się z tobą na spotkanie. Z jakiegoś powodu nie umie powiedzieć o tym wprost, jednak ty świetnie zdajesz sobie z tego sprawę. Twoja intuicja podpowiada jedno, a rozum drugie. Twój horoskop mówi jasno, żeby posłuchać serca.

Horoskop miesięczny - numerologia na czerwiec 2024: 2 (Dwójka)

Dwójka. Zapamiętaj w tym miesiącu, by robić wszystko dla siebie, a nie dla innych. Jeśli postanowisz poświęcić cały czas i energię dla ludzi wokół siebie, niedługo poczujesz się zupełnie wykończony. Czy właśnie o to ci chodziło? Prawdopodobnie nie. Szacunek i sympatię zyskasz wtedy, gdy pokażesz, jak wiele masz w sobie godności. 

Horoskop miesięczny - numerologia na czerwiec 2024: 3 (Trójka)

Trójka. Zakopiesz z kimś topór wojenny i zupełnie przestaniesz się złościć. Odkryjesz, że tak naprawdę nie zależy ci na tej sprawie aż tak, by codziennie psuć sobie nią humor. Kiedy odpuścisz, od razu poczujesz się lepiej i nabierzesz ochoty na poznawanie nowych ludzi. Ucieszysz się, że wreszcie pozbyłeś się uczucia goryczy. 

Horoskop miesięczny - numerologia na czerwiec 2024: 4 (Czwórka)

Czwórka. Jakimś cudem dasz się przekonać do zrobienia czegoś, na co zupełnie nie masz ochoty. Chociaż nie zmieni to twojego życia o 180 stopni, w pewnym sensie poznasz jednak samego siebie odrobinę lepiej. Zrozumiesz, że czasem warto opuścić strefę komfortu. Nie skupiaj się tylko na tym, co znasz. Zobacz też to, co jest dla ciebie nowe.

Horoskop miesięczny - numerologia na czerwiec 2024: 5 (Piątka)

Piątka. Na początku miesiąca spotkasz się z dawno niewidzianą osobą i wyjaśnisz z nią wszelkie nieporozumienia. Możesz wtedy poczuć, że pragniesz zainwestować w tę relację więcej czasu. Nie składaj jednak żadnych propozycji i zaczekaj, aż zrobi to druga strona. Lubi bowiem działać we własnym tempie i źle się czuje, kiedy ktoś ją do czegoś namawia.

Horoskop miesięczny - numerologia na czerwiec 2024: 6 (Szóstka)

Szóstka. Dopadnie cię nieuzasadniona zazdrość, przez którą możesz wpaść w kłopoty. Z obawy przed tym, że coś stracisz, popełnisz teraz ogromny błąd. Może lepiej zapanuj nad emocjami. Za kilka tygodni się zorientujesz, że nie miałeś powodów do niepokoju. Jeśli jednak w tej chwili zareagujesz za ostro, wszystko stracisz.

Horoskop miesięczny - numerologia na czerwiec 2024: 7 (Siódemka)

Siódemka. Naprawisz błędy z przeszłości i poczujesz dzięki temu ogromną ulgę. Pamiętaj, że jeśli otwieramy rany, powinniśmy robić to tylko po to, by je zagoić. W nadchodzącym czasie zyskasz na to wiele skutecznych sposobów. Nie obawiaj się więc patrzeć na sprawy takimi, jakimi są. Zostawisz za sobą bolesne wspomnienia i ruszysz do przodu. 

Horoskop miesięczny - numerologia na czerwiec 2024: 8 (Ósemka)

Ósemka. Czy zapytałeś samego siebie, czego pragniesz tego lata? Prawdopodobnie nie, bo z góry zakładasz, że dopasujesz się do bliskiej ci osoby. Stawiasz ją na piedestale od bardzo dawna i przez to zapominasz o tym, jakie jest twoje zdanie. W ten sposób odmawiasz sobie spełniania własnych potrzeb. To błąd, bo jeśli nie zadbasz o siebie, negatywnie odbije się to na twoim związku. 

Horoskop miesięczny - numerologia na czerwiec 2024: 9 (Dziewiątka)

Dziewiątka. Wiesz, co musisz zrobić, by zdobyć to, na czym od dawna ci zależy. Jest na to prosty sposób, jednak ty wątpisz w swoje możliwości i odkładasz działanie na później. Musisz koniecznie posłuchać wewnętrznego głosu, bo ma rację. Jeśli teraz sięgniesz po swój cel, niedługo będziesz mieć wszystko. 

Źródło: Radio ZET

Redakcja poleca

Aniołowie pomagają teraz tym 3 znakom zodiaku. Horoskop na czerwiec 2024

Tarot od 27 maja do 2 czerwca. Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżba na czerwiec 2024 roku. Który statek wybierasz? To zdradza twoją przyszłość

2024-05-27T09:28:48Z dg43tfdfdgfd